PROJE

Olala İsrail

Mr Yivon firmamıza İsrail’den ulaştı. Türkiye’ye geleceğinden bahsetti. Gelmeden mağazanın ölçülerini ekibimizin yönlendirmesiyile birlikte kendisinin aracılığıyla aldık. Yivon Bey ve eşi firmamıza gelerek akıllarındaki mağazayı bize tarif ettiler. Kendileri için ilk üç boyutlu çalışmayı gerçekleştirdiğimizde, sonucu çok beğenmiş olmasına karşın kendisinin önceliğinin daha fazla ürün sergilemek olduğuna karar verdi. Biz ise final tasarımımızı kendilerinden gelen yönlendirmelere göre yaptık.

Mağazamız bijuteri ve iç giyim ürünleri satan bir mağaza. Duvar ünitelerinde ışıklı başlıklar ve kolonların arasında çalışan kanallı pano üzerine takılacak raf kolları ve kancalarla gerek raf üstü gerekse aksesuar sergilemelerini yapmayı planladık. Katlama masaları sayesinde ise katlı ürünleri gösterebilmesini sağladık.Duvar ünitelerinin alt kısımlarına yapılan dolaplar depolama ihtiyacı düşünülerek yapılmıştır.Üzerindeki pleksi gözler sayesinde ise kutu içi adetli ürünleri sergilemeyi amaçladık.

 

Diğer bir orta ünitemizde ise çekmecelerin içlerine gözler yaparak yine sergileme sistemlerini devam ettirdik.Kasa bankosu ise mekanın her yerine hakim olabilecek şekilde tasarlandı. Ayaklı ve dört taraflı kanallı panolarla ise kalan boşlukların tamamında sergileme imkanı sunduk. Son olarak vitrindeki 10×10 gold çesan sayesinde vitrin sergilemelerini içeriden ve dışarıdan yapmayı hedefledik.

Üretimler ve montajları sorunsuz ilerleyen OLALA şu an İsrail’de satışlarına başarılı bir şekilde devam etmektedir.

İç Proje

1

Bijuteri

1