PROJE

Kidshop Turmenistan

Mağazada kullanım çeşitliliği ve estetik görünüm sağlamak amacıyla farklı raf sistemleri kullanılmıştır. Kullandığımız çeşitli sistemler ile ürünler farklı şekillerde sergilenebilmektedir. Mağazada Aluminyum Zero Sistem ve 30×30 statik boyalı profil raf sistemi olmak üzere farklı sistem kullanılmıştır.  Kullanılan sistemlerin raf yerleri değiştirilebilir ve raflar arasında kombinleme yapılabilir, bu özellikler mağazanızdaki alışveriş deneyimini üst seviyelere çıkararak size ürünlerinizi arzu ettiğiniz şekillerde sergileme özgürlüğü sunmaktadır. Orta bölümde yer alan katlama masası üzerinde manken veya katlı ürünleri sergileyebilir, mağazanıza özgün şık bir hava katabilirsiniz.

Mağazanızda ürünlerinizi müşterileriniz ile buluştururken, kullandığınız mağaza tasarımları, dekorları ve raf sistemleri müşterinize ürünleriniz ve sizin hakkınızda çok fazla şey söylemektedir. Mağaza dekorunuzu oluştururken modern, kullanışlı, özgün ve fonskiyonel raf sistemleri tercih etmek sizi bir adım ileriye götürecek bir seçimdir. Mağaza için uygulanan Aluminyum Zero Sistem ve 30×30 statik boyalı profil raf sistemi sayesinde ürünler özgün tasarımlarla müşterilere sunuluyor. Modern ve göz alıcı mağaza dekorunun yanında kullanılan sistemler sayesinde müşteriler pek çok ürünü ferah bir ortamda görebiliyorlar.

Mağaza dekorunun, hayal edilen ve sunulmak istenen mağaza konsepti ile bir bütün haline gelmesini sağlıyoruz ve müşterinize keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyoruz.