PROJE

BK Big Shop

En küçük parçasına kadar düşünülerek tasarlanmış, iddialı malzeme kombinasyonları ve desenler, son kalite malzeme kullanımı, dozunda ışık kullanımı, dinlenme alanları, mekansal yönlendirmeler, alışılmamış aksesuarlar ve sergileme alanlarıyla Konsept Melbourne sizlere mekanı sadece ürün satılan bir yer olmaktan çıkartıp estetik bir esere dönüştürüyor.

Kurumsal kimlik ve marka konsepti adına imajınıza güven katması ve gelenlerin markanızdan etkilenmesi adına modernizmin gücüyle tasarlandı.Özel üretim sergileme alanları ahşap üzeri lake boya ve çift katlı kaplama ile üretiliyor. Her ürünün doğru miktarda ışık alabilmesi adına sergileme alanlarının belirli yerlerine eklenen led ve spotlar ürünlerin alıcığını arttırıyor. Mermer ve ahşapın verdiği elit görünümü, mekansal odak adına yapılmış nişler tamamlıyor.

Doğru yerlerde aynaların kullanımıyla mekanın genişletilmesi ve böylelikle kalabalık anlarda dahi müşterilerin mekan deneyiminin olumsuz olmaması planlandı.Yerdeki yönelim hattıyla müşterinin planlanmış bir şekilde mağazayı deneyimlemesi ve doğru ürün sıralamasını takip etmesi amaçlandı. Tavandaki paneller ise mekanı sadece yanal yüzeylerle tasarlayıp yarım bırakmak yerine mekansal bütünlük ile ele alındı

Tüm bunları bu konsepti öz alarak yeniden yorumlamak ve sizin adınıza kişiselleştirmek Mağaza Dekoru ile mümkün.